شرکت بازرگانی و ساختمانی آینده ساز کرانه کیش

شرکت بازرگانی و ساختمانی آینده ساز کرانه کیش وابسته به صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز ( مخصوص کارکنان سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و شرکتهای تابع و وابسته) در سال ۱۳۷۵ با سرمایه گذاری صندوق مذکور تأسیس شد و با درک موقعیت ویژه جزیره کیش در بستر گردشگری و همچنین اقتصادی و نیازهای آن در زمینه مسکن آغاز به کار کرده است. که این فعالیت ها علاوه بر اقتصادی بودن موجبات رونق گرفتن صنعت گردشگری جزیره را نیز بیش از پیش فراهم نموده است. این شرکت با فعالیت مستمر پروژه های عظیم ساختمانی خود را با کاربریهای مسکونی ،اداری، تجاری هتل و... به انجام رسانده و در این راستا توان و تخصص حرفه ای خود را در ارایه بهترین کیفیت به اثبات رسانیده است. شرکت کرانه که به عنوان یکی از موفق ترین شرکتهای سرمایه گذاری و بازرگانی در منطقه کیش شناخته شده است همواره در تلاش بوده تا برای تحقق اهداف خود کلیه اصول معماری و استانداردهای مهندسی ساختمان را مد نظر قرار دهد چراکه پایداری نام شرکت در تداوم تعهد نسبت به خریداران و جلب رضایت سرمایه گذاران خلاصه شده است.

موضوع فعالیت شرکت

  • طراحی و اجرای عملیات ساختمانی، عمرانی، تاسیسات ، پیمانکاری پروژه های عمرانی به صورت مستقیم یا از طریق مشارکت با سایر سرمایه گذاران در داخل و خارج از کشور و فروش و نگهداری ( بهره برداری ) آنها .
  • خرید و فروش املاک و پروژه ها سرمایه گذاری و مشارکت در شرکتها و پروژه های عمرانی یا صنعتی و تولیدی ، تاسیس شرکتهای تجاری و غیر تجاری در داخل و خارج از کشور خرید و فروش انواع سهام و اوراق بهادار، انجام عملیات بازرگانی و خدماتی مجاز.
  • مسئولیت محدود برای سهامداران.
  • خوب درک کرده و پذیرفته شده است.
  • قادر به جمع آوری سرمایه قابل توجهی است.
  • جبران در برابر سودهای آینده.
  • فروش آسان و تصویب مالکیت.
  • سود را می توان سرمایه گذاری مجدد و پرداخت کرد

ساخت و ساز

اطلاعات بیشتر

ساختارهای مدرن

اطلاعات بیشتر

تعمیرات

اطلاعات بیشتر

آمار و ارقام

ما حرفه ای هستیم

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

15+سال تجربه
1000+کارشناس مجرب
12جایزه دریافتی
940+مشتری راضی
ایمنی

ایمنی اولیه ساخت و ساز شرکت کرانه کیش 

همیشه فداکارای و گذشت

ایجاد شعار برای شرکت ساختمانی شما برای برندسازی کلی بسیار مهم است. و نام تجاری در دنیای امروز نمی توان نادیده گرفت.
90

ایمنی ساخت

95

تعمیر و نگهداری

85

ساختمان سازی